Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej Nr 6 w Krośnie

Imię i nazwisko nauczyciela Nauczany przedmiot Adres e-mail

mgr Ewa Starowiejska

 

dyrektor  dyrektor@sp6krosno.pl

mgr Joanna Kozicka

 

wicedyrektor  wicedyr@sp6krosno.pl
mgr Paweł Bajcar

język niemiecki

p.bajcar@sp6krosno.pl

mgr Elżbieta Barć 

język angielski

 e.barc@sp6krosno.pl
mgr Magdalena Buczyńska 

język angielski

 m.buczynska@sp6krosno.pl
mgr Elżbieta Dudek

muzyka

 e.dudek@sp6krosno.pl
mgr Katarzyna Drużba 

historia, wos

 k.druzba@sp6krosno.pl
mgr Agnieszka Dziadosz  

biologia, chemia

 a.dziadosz@sp6krosno.pl
mgr Karolina Dziadowicz-Nowak  

edukacja wczesnoszkolna

 k.dziadowicz-nowak@sp6krosno.pl
mgr Agnieszka Filar 

język polski, wos, wdżr

 a.filar@sp6krosno.pl
mgr Anna Gazda  

język polski, biblioteka

 a.gazda@sp6krosno.pl
mgr Katarzyna Guzik 

język polski

 k.guzik@sp6krosno.pl
mgr Jolanta Habrat 

edukacja wczesnoszkolna, logopeda

 j.habrat@sp6krosno.pl
mgr Teresa Janusz

pedagog

 pedagog@sp6krosno.pl
mgr Bernardetta Juszczyk 

wychowanie fizyczne

 b.juszczyk@sp6krosno.pl
mgr Justyna Kalinowska  

edukacja wczesnoszkolna

 j.kalinowska@sp6krosno.pl
ks. mgr Szymon Kot

religia

 s.kot@sp6krosno.pl
mgr Joanna Kozicka

matematyka

 j.kozicka@sp6krosno.pl
mgr Dagmara Kubit-Lopez 

język hiszpański

 d.kubit-lopez@sp6krosno.pl
mgr Zofia Langner 

edukacja wczesnoszkolna

 z.langner@sp6krosno.pl
mgr Beata Leniowska 

plastyka, wychowawca świetlicy

 b.leniowska@sp6krosno.pl
mgr Małgorzata Matelowska 

język polski, wdżr

 m.matelowska@sp6krosno.pl
mgr Barbara Marszałek

matematyka

 b.marszałek@sp6krosno.pl
mgr Joanna Mazur 

matematyka

 j.mazur@sp6krosno.pl
mgr Mariola Mendrala 

edukacja wczesnoszkolna

 m.mendrala@sp6krosno.pl
mgr Marlena Orlińska 

psycholog szkolny

 psycholog@sp6krosno.pl
mgr Małgorzata Polańska 

edukacja wczesnoszkolna

 m.polanska@sp6krosno.pl
mgr Sebastian Staroń

edukacja dla bezpieczeństwa

 s.staron@sp6krosno.pl
mgr Maria Stryczek-Jarosz

religia

 m.stryczek-jarosz@sp6krosno.pl
mgr Janusz Stryczniewicz 

technika, informatyka

 j.stryczniewicz@sp6krosno.pl
mgr Katarzyna Warchoł 

edukacja wczesnoszkolna

 k.warchol@sp6krosno.pl
mgr Elżbieta Witalis

język niemiecki

 e.witalis@sp6krosno.pl
mgr Sławomir Włoch 

wychowanie fizyczne

 s.wloch@sp6krosno.pl
mgr Elżbieta Zając 

chemia, fizyka

 e.zajac@sp6krosno.pl
mgr Maria Zielańska 

matematyka, fizyka

 m.zielanska@sp6krosno.pl
mgr Agata Zych 

wychowawca świetlicy

 a.zych@sp6krosno.pl
mgr Marzena Żaromska 

geografia

 m.zaromska@sp6krosno.pl

 

iprzedszkole

librus

SKKT

SPORT SZKOLNY

Lekcje

1 8:00 – 8:45
2 8:55 – 9:40
3 9:50 – 10:35
4 10:45 – 11:30
5 11:40 – 12:25
6 12:45 – 13:30
7 13:35 – 14:20
8 14:25 – 15:10